Find your FLOW

FLOW to moment, w którym podczas uprawiania aktywności fizycznej czujesz jednocześnie towarzyszące Ci energetyzujące skupienie, pełne zaangażowanie i przyjemność z wykonywanej aktywności.

Ta krótka definicja pokazuje naprawdę niewielki fragment tego, czym jest FLOW. Jest to uczucie, które ogarnia każdy zakamarek ciała i umysłu, które całkowicie Cię pochłania – zarówno w czasie, jak i przestrzeni.

Określenie FLOW pochodzi od nurtu lub prądu rzeki, które Cię unoszą. Autor koncepcji FLOW – Mihály Csíkszentmihályi – przeprowadził serię wywiadów i to właśnie jego rozmówcy porównali uczucie FLOW do niosącej ich fali wodnej.

Idea FLOW obecna jest w psychologii już od lat 80., jednak dopiero teraz zaczynamy naprawdę ją poznawać. Uczymy się, jakie kroki należy podejmować, by w efekcie odnaleźć swoje FLOW i czerpać z niego najwięcej korzyści.

Jak dotrzeć do własnego FLOW? Jak je odnaleźć?
Owen Schaffer wyszczególnił 7 warunków, które nam w tym pomogą.

Musimy wiedzieć:

  • co robimy,
  • jak to zrobimy,
  • jak dobrze sobie radzimy,
  • dokąd zmierzamy.

Musimy też:

  • Stawiać sobie ambitne wyzwania,
  • Posiadać lub wykształcić odpowiednie umiejętności, dzięki którym im sprostamy,

i co najważniejsze, by poczuć FLOW, musimy:

  • Uwolnić się od rozpraszających nas bodźców i w pełni skupić się na wykonywanych zadaniach.

Chcemy pokazać Ci, że determinacją i systematycznością możesz osiągnąć wszystko, a jedyne czego potrzebujesz to pierwszy krok w odpowiednią stronę. Aktywność fizyczna, połączona ze zdrowym odżywianiem i racjonalną suplementacją tylko ułatwi Ci tę drogę.

Będziemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą. Zacznij od poznania 3Flow Solutions – kompleksowych suplementów diety, które połączone z odpowiednią dawką ruchu, zbilansowaną dietą, a przede wszystkim świadomością własnego organizmu, doprowadzą Cię wszędzie tam, gdzie zechcesz.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj nam pytanie!

3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

#kontakt

3Flow Solutions Sp. z o.o.

ul. Bór 182

42-208 Częstochowa

mail. biuro@3flowsolutions.pl

#newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie