Marta Tymoszewicz – Bednarz – nasza nowa ambasadorka

Marta Tymoszewicz-BednarzJesteśmy szczęśliwi, gdy dołączają do nas osoby, które inspirują i motywują do poszukiwania swojego FLOW.

Kobieta – Boginii, prawdziwy wulkan pozytywnej energii, trener i właścicielka oddziału BodyArt Polska, projektantka, Ambasadorka zdrowego stylu życia i od niedawna Ambasadorka marki 3Flow i slimFLOW!

Z ogromną radością przedstawiamy Wam Martę Tymoszewicz-Bednarz!
 
 

Czym jest mój Lifestyle?

To radość, wewnętrzny spokój i harmonia, to dbanie o najwyższą jakość każdego elementu naszej codzienności – począwszy od posiłków i tego czym się otaczamy i w co się ubieramy, po troskę o zdrowie, sprawność fizyczną oraz nasze relacje z innymi ludźmi. Ważne, aby świadomie kierować swoim życiem, iść za głosem serca i odnosić się z szacunkiem do innych.

Pamiętaj, dbaj o każdy detal swojego życia. Tak jak artysta tworzy dzieło, tak ty kreuj swoją codzienność i nie zgadzaj się na bylejakość! Nie liczy się ilość, ale jakość tego, co jemy, co nosimy i z kim spędzamy wolne chwile. Uwierz, że możesz zaprojektować swoje życie, że masz wpływ na to jak się czujesz – fizycznie i psychicznie.

Moje życie oparłam na 5 podstawowych filarach, dzięki którym zachowuję energię do działania i pokonywania przeszkód, wewnętrzną równowagę, dobre samopoczucie oraz radość z każdego dnia.

LUDZIE (rodzina, przyjaciele, współpracownicy) – otaczaj się pozytywnymi osobami z dobrą energią. Starannie dobieraj tych, z którymi dzielisz swoje zycie i swój czas.

UWAŻNOŚĆ  obcowanie z pięknem, ze sztuką, dostrzeganie uroków każdego nowego dnia. Świadome „tu i teraz”

WYGLĄD  wybieraj wygodne i eleganckie ubrania, wykonane tylko z naturalnych tkanin. Twój wygląd to twoja wizytówka – jeśli wyglądasz świetnie, tak też się czujesz!

DIETA  stosuj zbilansowaną, dostosowaną do potrzeb organizmu dietę. Unikaj przetworzonej żywności. Jedzenie to paliwo i lekarstwo dla twojego ciała.

TRENING  systematyczny, funkcjonalny, holistyczny. Ćwiczenia rozwijające ciało i relaksujące umysł.

 

Uwielbiam wyzwania i nie boję się realizować swoich marzeń. Wytrwale dążę do celu i nigdy się nie poddaję, bo wiem, że to ja mam wpływ na swoje życie. To ja podejmuję decyzje. Na co dzień kieruję się dwoma maksymami – „żyj w zgodzie ze sobą” oraz „serce za serce”. Pierwsza przypomina mi o tym, żeby zawsze być autentyczną i prawdziwą w tym co robię. Druga mówi, że ile dobra dasz na zewnątrz, tyle do ciebie wróci. I ja w to wierzę!

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego, chociaż moja przygoda z ruchem rozpoczęła się dużo wcześniej, bo już w dzieciństwie intensywnie ćwiczyłam taniec. Obecnie od ponad 20 lat jestem związana z branżą fitness. Lata doświadczeń jako instruktorka oraz prelegentka pozwoliły mi zbudować profesjonalne relacje z wieloma ekspertami, poznać wspaniałych ludzi – podobnie jak ja – miłośników różnych form fitnessu. Przez ten czas szkoliłam i trenowałam setki osób, uczyłam jak żyć zdrowo – nie tylko w sferze fizycznej, ale również mentalnej.

Motywują mnie ludzie z którymi trenuje, ponieważ są żywymi dowodami na to, że moje działania i zaangażowanie przynoszą wymierne efekty. Wkładam całe serce w pracę z kobietami i dla kobiet, za co byłam wielokrotnie doceniana podczas konferencji i gal, organizowanych dla kobiet sukcesu.

Wierzę, że wewnętrzna równowaga, radość życia i dbałość o kondycję fizyczną są ze sobą trwale połączone. Dlatego też każdego dnia pomagam innym stać się szczęśliwszymi i pewnymi siebie osobami.

Na co dzień spotkasz mnie we Wrocławiu – w Marta Tymoszewicz Atelier w Angel Wings. Mój czas i serce wypełnia również trening oraz szkoła bodyART Roberta Steinbachera oraz BAX by Robert Steinbacher.

Zapraszam do wspólnego treningu i rozwoju!

3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

#kontakt

3Flow Solutions Sp. z o.o.

ul. Bór 182

42-208 Częstochowa

mail. biuro@3flowsolutions.pl

#newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie