Nie daj się jesiennej chandrze

Jesienna pogoda za oknem potrafi osłabić zapał do zmian, ćwiczeń i walki o swoje cele. Chłód, deszcz i wiatr nieraz nieźle mieszają w naszych planach. Właśnie teraz nie możesz się poddać! Jest wiele możliwości, dzięki którym przez cały rok możesz skupiać się na spełnianiu marzeń. Nie daj się zatrzymać pogodzie!

Znasz moment, w którym z wakacyjnej energii pozostaje tylko chęć zawinięcia się w koc? Wiemy, że trudno w to uwierzyć, ale moment ten jest tylko przejściowy! Regularne ćwiczenia – treningi w domu czy na siłowni, wytwarzają endorfiny – hormon szczęścia. Nasz organizm uwielbia ruch, bo czujemy się po nim zrelaksowani. Dlatego właśnie im częściej będziemy się ruszać – nawet w domu, na macie czy dywanie, nasze ciało nam za to podziękuje. Grunt, by przezwyciężyć ogólne zmęczenie i przygnębienie powodowane szarugą za oknem.

Jak zacząć?

1. Ćwiczcie razem!

Znajdź osobę, która będzie ćwiczyła razem z Tobą – niekoniecznie dosłownie, nawet „zdalnie” za pośrednictwem telefonów czy Facebooka. Pilnujcie się nawzajem, stawcie czoła jesiennej melancholii.

2. Zjedz coś dobrego!

Tak! Tylko połączenie ćwiczeń ze zbilansowaną dietą da Ci wymierne efekty. Jednak „zbilansowana” nie znaczy nudna. Twoje ulubione danie nie do końca pasuje do Twojej diety? Znajdź przepis na zdrowszą wersję i wcinaj! Odchudzona wersja słynnego comfort food z pewnością poprawi Ci humor, a przy tym będzie świetną nagrodą po treningu.

3. Zadbaj o suplementację!

Zwróć uwagę na składniki suplementów, które stosujesz razem z dietą i treningami. Warto, by dodawały Ci one energii i nie studziły zapału. Tak właśnie działają ekstrakt z owoców Acai i witamina B1 (nazywana nawet „witaminą radości”), które znajdziesz w naszym suplemencie SlimFLOW. Jedzony dwa razy dziennie z pewnością pomoże Ci walczyć z jesiennym znużeniem.

Mamy nadzieję, że te trzy proste, ale często zapominane rady pomogą Ci wytrwać w drodze do poszukiwania FLOW!

Zaglądaj do nas częściej i zobacz, w czym jeszcze możemy Ci pomóc! 🙂

3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

#kontakt

3Flow Solutions Sp. z o.o.

ul. Bór 182

42-208 Częstochowa

mail. biuro@3flowsolutions.pl

#newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie