Poradnik #findyourflow

Wiemy, jak trudno jest zacząć – nie wiesz, co powinnaś zrobić najpierw, za co się zabrać. Podpowiemy Ci, który krok powinien być pierwszy, na co powinnaś zwrócić uwagę i najważniejsze – jak powinien się zmienić Twój sposób postrzegania: siebie i otoczenia.

Brzmi strasznie? Bez obaw – będziemy z Tobą na każdym etapie.

W tej serii przedstawimy Ci, jak my widzimy proces dążenia do upragnionej sylwetki i wewnętrznej równowagi, jak ten proces wygląda w oczach takich osób jak Ty, przecież nie różnimy się aż tak bardzo 😉 Mamy tylko ciut większe doświadczenie – na własnej skórze poczuliśmy wszystkie etapy, które Ci pokażemy, i dzięki nim udało nam się osiągnąć jeden z celów – stworzenie 3flow. Teraz pomożemy Ci osiągnąć Twój cel!

Według nas wszystko zaczyna się głowie, właśnie dlatego naszą serię rozpoczniemy od dokładnego wyjaśnienia, czym jest nadwaga, kiedy można o niej mówić i jak rozumieć ten problem. Pokażemy Ci również, jak rozpoznać pierwsze objawy czy czynniki sprzyjające rozwijaniu się nadwagi. Możemy chyba stwierdzić, że panuje teraz moda na odchudzanie – my proponujemy jednak zamianę „odchudzania” na zrównoważone odżywianie, aktywność fizyczną i właściwą suplementację. Katorżnicze głodówki połączone z niewłaściwie dobranymi suplementami i brakiem aktywności fizycznej zdecydowanie nie pomogą – wręcz przeciwnie.

Dlatego właśnie w naszym Poradniku 5 kroków, które pomogą Ci zacząć i wytrwać pokażemy Ci, jak odpowiednio łączyć te trzy czynniki, byś wreszcie mogła cieszyć się wymarzonym efektem i osiągniętym celem – ani się obejrzysz znajdziesz FLOW, które przyświeca również nam. Czujemy flow będąc tu dla Ciebie, pomagając Ci.

Spodziewaj się więc solidnej dawki wiedzy, ciekawych przepisów, zestawów ćwiczeń i porad, które ułatwią codzienną walkę o życiową równowagę 🙂

Fajnie, że jesteś z Nami!

3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

#kontakt

3Flow Solutions Sp. z o.o.

ul. Bór 182

42-208 Częstochowa

mail. biuro@3flowsolutions.pl

#newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie