Poznajcie naszego nowego eksperta

lek.med. Anna Żelechowska

Przedstawiamy Wam z dumą i wielkim zadowoleniem naszego Eksperta.

Naszą największą pasją jest człowiek i praca dla niego. Dlatego współpracujemy z ekspertami, którzy są nie tylko specjalistami w swoich dziedzinach ale przede wszystkim wspaniałymi, pełnymi pasji ludźmi.

Taką właśnie osobą jest lek.med. Anna Żelechowska, specjalista rehabilitacji medycznej i neurologii. W ramach swojej specjalizacji zajmuje się głównie:

– rehabilitacją narządu ruchu po urazach

– rehabilitacją neurologiczną w stanach po udarowych

– zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów, terapiami naturalnymi z zastosowaniem suplementów diety

– badaniami EEG.

Poza pasją niesienia pomocy swoim pacjentom pani doktor jest również artystą malarzem (członkiem Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza), coachem biznesu a swoje zamiłowanie do muzyki realizuje śpiewając w chórze. Na swoim koncie posiada autorskie wystawy obrazów. Jest również autorem wielu artykułów, dotyczących zdrowego trybu życia, właściwej suplementacji, publikowanych w prasie medycznej jak również w znanych pismach dla kobiet ( np. Zwierciadło). Na naszym blogu i kanałach społecznościowych będziemy publikować artykuły pani doktor. Zachęcamy do przesyłania nurtujących Was zagadnień. Pani Ania z chęcią odpowie na wszystkie Wasze pytania.

3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

#kontakt

3Flow Solutions Sp. z o.o.

ul. Bór 182

42-208 Częstochowa

mail. biuro@3flowsolutions.pl

#newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie