#Opinie

Kaja, 26 sierpień 2017

To pierwsza „odchudzająca” pomoc, jaką kiedykolwiek w życiu kupiłam, ale recenzje były tak dobre, że pomyślałem, że dam mu szansę. Nie sądzę, aby spalał więcej tłuszczu albo coś, ale zdecydowanie tłumi apetyt bez żadnych skutków ubocznych. Powiem szczerze, że nie wierzyłam, że będą działać, kiedy po raz pierwszy je wzięłam. Zwykle podjadałam przez cały dzień, kiedy uczę się na egzamin, ale po wzięciu 2 kapsułek nie tylko nie miałam ochoty jeść, ale zdałam sobie sprawę, że to było po kolacji i nie czułam głodu. Moje ogólne doświadczenie z tymi suplementami było naprawdę dobre. W tym tygodniu straciłam kilogram (i tak prawdopodobnie to woda ale nadal), cieszę się, że udało mi się kontrolować mój niezdrowy nawyk ciągłego podjadania.

Tamara, 24 wrzesień 2017

Przyjmuję go od około dwóch tygodni, odżywiam się zdrowo i codziennie ćwiczę. Zauważyłam, że moje ubrania są luźniejsze. Wzięłam je, gdy zatrzymałam się z utratą wagi, a to pomogło mi w nieco większym stopniu! Polecam je, ale podkreślam również, że należy je stosować jako część zdrowych posiłków i ćwiczeń fizycznych!

Anonimowe, 18 maj 2017

Dopiero zaczęłam brać slimflow, czuję, że zmniejszają mój apetyt, ale także dodają mi energii.

Teresa, 24 kwiecień 2017

Niweluje mój głód……. Lubię skubać na rzeczy, kiedy jestem znudzona i zawsze robię się głodna w nocy. Nie jestem super konsekwentna w ich przyjmowaniu. Nie oczekuj magicznej pigułki, która sprawi, że kilogramy spadną – musisz jeść dobrze i ćwiczyć. Ale jest to duży bodziec i pomoc, żeby zacząć zdrowy styl życia.

Dorota, 17 lipiec 2017

Jestem na tych tabletach dopiero od kilku dni, ale już zaczynam dostrzegać różnicę. Piję przy nich dużo wody. Hamują apetyt i mam więcej energii.

Liwia, 11 lipiec 2018

Kocham je! Dają mi tyle energii! Pomagają mi zacząć poranek. Dziękuję!

Natalia, 20 sierpień 2018

Przesyłka w świetnym stanie. Pomocny motywator w środku i motywacyjne naklejki – bardzo lubię takie dodatki 🙂 Pierwszego dnia nie zauważyłam ogromnej zmiany w apetycie, ale trzeciego dnia zauważyłam, że praktycznie cały dzień do 17:00 nie miałam apetytu! Wieczorem zjadłam obiad, ale bardzo małą porcję dla dziecka i powinnam być wygłodniała. Czytałam, że Garcinia Cambogia gromadzi się stopniowo w organizmie i oszukuje mózg, że jest się pełnym nawet bez jedzenia i myślę, że to może być powodem, dla którego zauważyłam ogromny spadek apetytu w trzeci dzień. Nie są to jednak magiczne pigułki i trzeba jeszcze pamiętać, aby postępować zgodnie z planem zdrowego żywienia i pić dużo wody. Powiedziałbym, że te suplementy były warte swojej ceny i nadal będę je stosować, żeby pomóc mi osiągnąć moje cele. Warto poczytać o innych składnikach, można się dowiedzieć, że wpływają one na walkę z tłuszczem. Polecam te suplementy…absolutnie GENIALNE!

Anonim, 16 kwiecień 2018

Przesyłka dotarła na czas. Stosowany przez 3 miesiące, wraz ze zdrową dietą i ćwiczeniami fizycznymi, daje widoczne rezultaty. Dobry produkt.

Katarzyna, 16 maj 2018

Zdecydowanie waga spada! Jednak dużo biegam i niedawno rozpoczęłam trening do maratonu, zrezygnowałam również z ciastek i słodyczy. Ale nie bądźcie zniechęceni, kiedy to czytacie – nadal potrzebuję czegoś dodatkowego, aby obniżyć mój poziom tłuszczu i to do tej pory wydaje się działać.

#nasza idea

FLOW to moment, w którym przepełniają Cię najbardziej pozytywne emocje: energetyczne skupienie, zaangażowanie, przyjemność z wykonywanej czynności. To ta chwila, kiedy to, co robisz, pochłania Cię całkowicie. Nie liczy się otoczenie, nie liczy się czas – tylko Ty.

3Flow Solutions pomaga w osiągnięciu tego stanu. Wskazujemy Ci drogę i dajemy narzędzia, dzięki którym osiągniesz swój cel i odnajdziesz swoje własne FLOW.

Aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i racjonalna suplementacja to drogowskazy, które ułatwią Ci podróż w głąb siebie. Efektem ubocznym będzie poczucie spełnienia i szczęścia, zdrowie i zgrabna sylwetka.

#blog

Sięgnij po więcej inspiracji - czekają na blogu

Marta Tymoszewicz - Bednarz - nasza nowa ambasadorka

Suplementy diety, a odchudzanie.

Przeglądy okresowe

KUP SWÓJ ZESTAW przejdź do sklepu JUŻ TERAZ

przejdź do sklepu

#Najważniejsze pytania

Najczęściej zadawane pytania użytkowników.

Czym są suplementy diety?

Suplementy diety są jej uzupełnieniem, mającym na celu dostarczenie organizmowi niezbędnych dla zdrowia składników. Najczęściej są to witaminy i inne substancje egzogenne (czyli te niesyntetyzowane przez nasz organizm), których może brakować w codziennej diecie. Suplementy dostępne są najczęściej w postaci tabletek, kapsułek, proszku lub płynu. Są produkowane i wprowadzane do sprzedaży w formie umożliwiającej ich precyzyjne i łatwe dawkowanie. W Polsce pieczę nad rynkiem suplementów diety sprawuje Główny Inspektorat Sanitarny (GIS), który reguluje warunki dopuszczania ich do sprzedaży.

Jak mogę sprawdzić czy stosuję najlepszej jakości suplement diety?

O jakości suplementów diety świadczą certyfikaty, potwierdzające ich prawidłowy proces produkcji i wykorzystanie najlepszych gatunkowo składników. Aby mieć pewność, że stosujemy bezpieczne, najwyższej jakości suplementy diety, należy zwrócić uwagę czy posiadają one właśnie takie certyfikaty. Najbardziej pożądanym jest Certyfikat Good Manufacturing Practice (GMP – ang. Dobra praktyka produkcyjna). Obligatoryjnie trzeba go uzyskać również przy wytwarzaniu leków, przez co jego wymogi są bardzo restrykcyjne.

Czy mogę zażywać suplementy diety bez konsultacji z lekarzem?

Suplementy diety są dostępne w sprzedaży bez recepty. Dla własnego bezpieczeństwa i komfortu warto jednak skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy również przekraczać zalecanej przez producenta dziennej dawki suplementu z uwagi na precyzyjnie dobraną formułę – składniki połączono ze sobą w takich ilościach, by zapewniały najszersze spektrum działania przy zachowaniu wskazanego dawkowania.

Jakie pytania zadać lekarzowi przy doborze odpowiedniej suplementacji?

Najważniejsze, aby zapytać jakie korzyści i ewentualne ryzyka niesie za sobą stosowanie danego suplementu oraz połączenie z obecnie stosowanymi innymi suplementami lub lekami. Ważne również, aby sprawdzić, czy w składzie suplementu nie znajdują się składniki, na które jesteśmy uczuleni lub które są środkami potencjalnie alergizującymi.

Czy mogę zażywać suplementy diety z innymi lekami lub wyrobami medycznymi?

Zachęcamy, by każdorazowe łączenie suplementu diety z zażywanymi lekami lub wyrobami medycznymi konsultować z lekarzem lub farmaceutą, który zwróci uwagę na potencjalnie występujące przeciwwskazania.
Przejdź do wszystkich pytań

#kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  [recaptcha class:recaptcha theme:dark id:recaptcha-kontakt]

  3FLOW stworzyliśmy z myślą o Tobie.

  Spełniaj marzenia krok po kroku – z naszymi suplementami.

  #kontakt

  3Flow Solutions Sp. z o.o.

  ul. Bór 182

  42-208 Częstochowa

  mail. biuro@3flowsolutions.pl

  #newsletter

  Zapisz się do newslettera i otrzymuj najważniejsze wiadomości na temat aktualnych promocji oraz nowości w naszym sklepie     

   © 2019 / All Rights Reserved